+370 648 83 385

info@advbaltic.lt

SPAUDA ANT DROBĖS

Spausdinimas ant drobės jau nuo labai senų laikų yra populiarus ir plačiai taikomas daugybėje pasaulio šalių. Tokiu būdu per daugelį metų buvo atspausdinta tūkstančiai raštų, tekstūrų ir įvairių kitų piešinių. Šiandien spauda ant drobės taip pat neprarado savo paklausumo.

Drobė, tai puiki, originali ir įdomi dovana viršininkui, kolegai arba draugui, todėl naudodami plačiaformatės spaudos technologijas klientams siūlome paslaugą „spauda ant drobės“. Ant drobės galime atspausdinti nuotrauką ar paveikslo reprodukciją, viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

Namų, biurų ir kitų erdvių patalpas Jūs galite puošti išsirinkę iš plataus mūsų gaminių spektro, vienas iš būdų - spauda ant drobės, kurią klientams siūlome tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek ir kituose Lietuvos miestuose.

Jei Jūsų kompiuteriuose jau kuris laikas glūdi gražios ir dėmesio vertos nuotraukos, piešiniai ar kiti įdomią kūrybą atspindintys darbai, nieko nelaukite, nes spausdinimas ant drobės gali sukurti bene vieną įspūdingiausių interjero papuošimo elementų ar tapti netikėtai malonia staigmena brangiam žmogui.